Anasayfa Hakkımızda Referanslar Belgelerimiz Hizmet Alanlarımız İlaçlama Yöntemleri Böcekler İletişim
Hasereler
kakalak yumurtası yusufçuk örümcek ilaçlama kakalak böcekleri Alman hamam böceği ilaçlama servisleri Çıyan ilaçlama şirketleri tatarcık böceği ilacı Danaburnu ilaçlama şirketi ağaç kurdu ilaçlama fiyatları Kırkayakla nasıl mücadele edilir uyuz böceği ile mücadele kalorifer böceği ilaçlaması sivrisinek resimleri mobilya böceği ilacı Çıyan Amerikan hamam böceği ilacı Tarantula Ev faresinden kurtulmak istiyorum Hamam böceği ilaçlama İstanbul Lağım faresi yok etmek
Müşteri Yorumları
tsetse-iso
iso9001

Apartman Yöneticileri Programı

ilaçlama esnasında mekanınızı teslim edeceğiniz firmanın mutlaka resmi olmasına dikkat ediniz.İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olmayan firmalar resmi değildir.Kullandıkları ilaçlar insan sağlığına % 100 zararlı olup kanserojen etki taşıyan TARIMSAL KÖKENLİ ilaçlardır.

Haşere ve kemirgenler apartman ve site yaşamında büyük sorunlar teşkil etmektedir…

Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri,tahta kuruları,pire,bit,örümcek,sıçanlar,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenler dir. Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları tercih ederler. Apartman ve sitelerin çatıları, bodrumları, merdiven boşlukları,kalorifer daireleri, havalandırma alanları,boşlukları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir.Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça yüksek bir olasılıktır.Örneğin; fare,akrep,pire,sinek,sivrisinek,karınca,tahta kurusu,örümcek, tarla faresi,lağım faresi,ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yasarlar.Birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu vektörler ayni zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.Muhtelif kullanım alanlarında ve daire içlerinde haşere ve kemirgenlere sık sık rastlanmaktadır.Kemirgenler toprak içlerinde yuvalarını kolayca yapabildikleri için sıklıkla sulanan site ve apartman bahçelerini yaşam alanı olarak seçerler.Detaylı bilgi için (Zararlılar ve sıkça sorulan sorular)bölümüne bakabilirsiniz.Uysal ilaçlama olarak site ve apartmanlara %100 Garantili ve avantajlı öneriler sunuyoruz.Sitelere uygulanacak yöntem genel ilaçlama yöntemidir;bu yöntemde tüm haşere ve kemirgenlere karşı en etkili ilaçlama son sistem teknolojik cihazlarla uygulanmaktadır.Apartman ilaçlama hizmetinde 7/24 sizlerleyiz.


NOT:Toplu ilaçlamalarda %50 'ye varan indirimler yapıyor,Yönetici. kapıcı dairesi ve ortak kullanım alanlarından ( bahçe,merdiven boşlukları,çatı vs.) ücret talep etmiyoruz.
syngenta sorex pestwest maxforce icon bayer klerat basf goliathgel
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik alınması ve kopyalanması yasaktır. Copyright Uysal GROUP