Anasayfa Hakkımızda Referanslar Belgelerimiz Hizmet Alanlarımız İlaçlama Yöntemleri Böcekler İletişim
Hasereler
kene nedir kakalak ilaçlaması yılan ağı mobilya böceği ilaçlama şirketleri tarla faresi ilaçlama firmaları Amerikan hamam böceği ilaçlama firmaları Danaburnu ilaçlama şirketi Pire ilaçlama şirketleri Amerikan hamam böceği ilaçlama kırkayak nedir tırtıl ilaçlama Köstebek yaban arısı Kertenkele resimleri Pire belirtileri kakalak böceği Kalorifer böceği ilacı ağaç kurtları yusufçuk böceği ilaçlama oryantal hamam böceği yok etme yolları
Müşteri Yorumları
tsetse-iso
iso9001

kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer Böceği İlaçlama Kalorifer böceği (Alman hamam böceği) (0.5-1 cm boyunda, kahveregi , en hızlı üreyen hamam böceğidir. Kalorifer böceğinin bıraktığı bir pakette 40-48 civarında yumurta vardır. Bir dişi kalorifer böceği yılda 30.000'i bulan sayıya ulaşabilir.Kalorifer böceğinin ömrü bir yıldır.Kalorifer böcekleri çok pistirler ve her şeyi yerler. Kalorifer böcekleri her pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Kalorifer böcekleri gıda, su ve sıcağa ihtiyacından dolayı insan olan her yerde aktiftirler. Kalorifer böceklerinin evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyolardır. Kalorifer böcekleri marketten ufak bir poşet içinde veya bir yumurta paketinde evinize gelebilir.Devamı…

SAĞLIĞIMIZA ZARARLARI


Kalorifer böcekleri Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, allerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.

MÜCADELE YÖNTEMLERİ


Kullanılan mekan temizse sakinlerin dikkatli olması, ilk böcek geldiğinde ise o dairenin veya mekanın böcek yayılmadan ilaçlatılması gerekir. Çoğalmaları ancak potansiyel yuva, barınakların belirlenmesi ve doğru uygulama yöntemlerinin kullanılması yoluyla engellenebileceğinden, Uysal Group Mühendislik&Danışmanlık gibi yasal ve profesyonel bir firmadan hizmet alınması gereklidir. Kalorifer böceği ile mücadele bizim işimiz. Arayın sizlere garantili ve ekonomik çözümler sunalım. Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları için firmamızla irtibata geçiniz.

*Kalorifer Böceği Ne Yer?


Kalorifer böceği açıkta bulunan her türlü yiyeceği, ölmüş haşere ve böcekleri tüketirler.Kalorifer böceği beslenmesini genellikle gece yapar.

**Kalorifer Böceği Nerede Yaşar?


Kalorifer böceği
doğada ormanlık alanlarda nemli ortamlarda bulunur.Evimizde ise kalorifer böceği lavabo altlarında, evin mutfağında, evin bodrumunda, çatı katlarında hatta yatak odalarına kadar her mekanda bulunurlar.Kalorifer böceği nem ve sıcağın olduğu her yerde yaşar.Kalorifer böceğinin evde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyodur.

**Kalorifer Böceği Nasıl Çoğalır?


Kalorifer böcekleri yumurta ile çoğalırlar. Kalorifer böceği ömründe 1 defa çiftleşir. Kalorifer böceği bu çiftleşmeden sonra her yıl 4- 5 defa yumurta bırakır ve her defasında yüzlerce yumurta bırakırlar. Kalorifer böceği yumurtasını evlerde kuytu yerlere, duvarlardaki yarık ve çatlaklara bırakır. Kalorifer böceği yavrusu yumurtadan yaklaşık 18 - 21 gün sonra çıkar ve bu yüzden çok çabuk çoğalırlar.

**Kalorifer Böceği Ne Kadar Yaşar?


Kalorifer böcekleri yaklaşık iki yıl yaşarlar. Kalorifer böcekleri sürekli ürediği için ortamda sürekli yavru olur. Kalorifer böceklerinin yaşam koşulları ve mücadele yöntemleri Kalorifer böceğinin ömrünü belirler.

**Kalorifer Böceği Ne Zaman Görülür?


Yaşam koşulları ne olursa olsun Kalorifer böceğine ister yaz ister kış her an rastlanılabilir. Kalorifer böceği görüldüğü zaman mutlaka ilaçlama şirketimize müracaat ediniz. Biz Uysal ilaçlama olarak sizlere böceksiz rahat bir yaşam ortamı sunmak için buradayız. Kalorifer Böceği İlaçlama hizmetinde 7/24 sizlerleyiz.

**Kalorifer Böceği İnsanı Isırır Mı?


Kalorifer böceği kan ile beslenmediği için herhangi bir şekilde insanı ısırmazlar. kalorifer böceği vücudundaki algılayıcılar ile insanın nefes alışından tutunda hareketlerine kadar her şeyi algılarlar ve bunu tehlikeli olarak görürler bu bakımdan insana pek yaklaşmazlar.Kalorifer böceği insana birçok hastalık bulaştırdığı için mutlaka bu kalorifer böceği ile mücadele edilmeli.

**Kalorifer Böceği İlaçlamada Hangi İlaçlar Kullanılmalıdır?


Kalorifer böceği ilaçlamada böceğin yoğunluğuna bağlı olarak farklı ilaçlar kullanılır. Kalorifer böceği yoğunluğu az ise jel ilaçlar kullanılır. Fakat kalorifer böceği çok yoğun ise sıvı ilaçlar kullanılarak bu haşereye kesin çözüm sunulur.

Etiketler:Kalorifer böceği ilacı, kalorifer böcekleri, kalorifer böceği, kalorifer böceğiden nasıl kurtulurum, kalorifer böceği ilaçlama, kalorifer böceklerinden kurtulmanın yolları, kalorifer böceği ısırırmı, kalorifer böceği ilaçlama fiyatları, kalorifer böceği jel ilaç, Kalorifer böceği yumurtası, kalorifer böceği hakkında bilgi, kalorifer böceği nedir, kalorifer böceği ilaçlama firmaları, kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları, kaloriferböceği, kaloriferböceği ilaçlama, kalorifer böceğinden nasıl kurtulabilirim, kalorifer böceği nasıl yok edilir, kalorifer böceği mücadelesi, kalorifer böceği ilaçlamasısyngenta sorex pestwest maxforce icon bayer klerat basf goliathgel
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik alınması ve kopyalanması yasaktır. Copyright Uysal GROUP