Anasayfa Hakkımızda Referanslar Belgelerimiz Hizmet Alanlarımız İlaçlama Yöntemleri Böcekler İletişim
Hasereler
termit ilacı bit ilaçlama İstanbul Dana burnu ilacı tarantula örümceği yılan ilaçlama kalorifer böceği ilaçlama firmaları arı ile mücadele şark hamam böceği ilaçlama firmaları tespih böceği ilaçlaması köstebek ilaçlaması akrep ilacı kakalaklar oryantal hamam böceğinden kurtulmak istiyorum Çatı faresi ilaçlama servisleri kız böceği ilaçlama bit ilaçları yaban arısı ilaçlama şirketleri Danaburnu böceği tespih böceği Hamam böceği
Müşteri Yorumları
tsetse-iso
iso9001

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek İlaçlama Sivrisinekler Temiz,sıcak, serin, kirli her türlü su birikintilerinde ürerler, Yumurtalarını su birikintilerine tek tek ve grup halinde bırakırlar. Sivrisinekler larva ve Pupa (kurtçuk) döneminden sonra uygun ısıda 8-10 günde ergin sinek haline gelir. Sivrisineklerin dişileri yumurtlamak için canlı kanı emmek zorundadır. Sivrisinekler bu sebeple insanları çok rahatsız ederler. Sivrisinekler nemli ve loş ortamlarda barınırlar. Sivrisinekler geceleri faaliyet gösterirler. Sivrisineklerin erkekleri meyve ve bitki özsuyu ile beslenirler. En az 3 km uçarak ürediği yerin çok geniş mesafelerine kadar yayılırlar ve canlıların yaşadığı ortamda yoğunlaşırlar.

SAĞLIĞIMIZA ZARARLARI

Dünyada en tehlikeli hayvan sivrisinektir. Çünkü, insanların ölümüne en fazla sebep olan hayvandır. Anofeller Sıtma hastalığını yaymada rol oynar. Ayrıca Fil hastalığı, sarı humma,Nil humması, Beyin iltihabı gibi hastalık yayılmasında da önemli rolleri vardır.

MÜCADELE YÖNTEMLERİ

Sivrisinek ile mücadele de durgun su birikintilerini yok etmek,her türlü birikinti suya, kanala, foseptiğe, havuza ve göle belli periyotlarla larvasit (larva öldüren ve üremeyi durduran) atmak en etkili ve en ekonomik yöntemdir.Uçkun mücadelesinde ise Termal Fog, ULV, Soğuk sisleme veya rezidüel (kalıcı) uygulama metotlar ortama göre uygun ekipmanlarla yapılır. Geniş alanlarda iyi bir araştırma ve planlama yapmak gerekir. Bu sebeple bu konuda tecrübeli, profesyonel uygulayıcı gerekir. Sivrisinek İlaçlama hizmetinde 7/24 sizlerleyiz.

1-) Sivrisinekler Ne İle Beslenir?

Sivrisinekler meyvelerin sularını,hayvansal gıdaları tüketirler. Sineklerin en çok şekere ihtiyaçları vardır.

2-) Sivrisinekler En çok Nerelerde Ürer?

Sivrisinekler en çok pis kokulu ve çamurlu mekanlarda bulunurlar. Dış ortamlarda ise bataklıklarda, mağaralarda, hayvan ağıllarında ve kümeslerde bolca bulunurlar. Sinekler ayrıca lağım,su akarlarında ve çöplüklere yumurta bırakırlar.

3-) Sivrisinekler İnsanı Isırır Mı?

Sivrisinekler insanı ısırır ve insana birçok hastalığı bu yolla aktarır. Sinekler insanı ısırınca vücutta acı, kaşınma ve alerjilere neden olurlar.

4-) Sivrisinek Isırması İle Hangi Hastalıklar Meydana Gelir?

Sivrisinekler , dizanteri, kolera, çocuk felci . vb gibi önemli hastalıkları insana bulaştırırlar.

5-) Sivrisinekler Yumurtadan Ne Zaman Çıkarlar?

Sinekler çoğalmak için bıraktıkları yumurtadan aynı gün içinde larvalaşır ve 4 - 7 gün içinde de yavru haline gelerek uçarlar.

Etiketler:sivrisinek, sivrisinekler, sivrisinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlaması, sivri sinek, sivrisinekten korunma, sivrisinek ilaçlama şirketleri, sivrisinek ilaçlama servileri, sivrisinek ilaçlama şirketleri, sivrisinek ısırması, sivrisinek resimleri, sivrisinek kovucu, sivrisinek ilaçlama istanbul, sivrisineklerle nasıl mücadele edilir, sivri sinek kurtulmak, evde sivrisinek, sivrisinekten korunma yolları, sivrisinek nasıl yok edilirsyngenta sorex pestwest maxforce icon bayer klerat basf goliathgel
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik alınması ve kopyalanması yasaktır. Copyright Uysal GROUP