Anasayfa Hakkımızda Referanslar Belgelerimiz Hizmet Alanlarımız İlaçlama Yöntemleri Böcekler İletişim
Hasereler
uyuz ilaçlaması Tahta kurdu ilaçları kalorifer böceği ısırırmı şark hamam böceğini yok etmek arı zehri oryantal hamam böceğinden kurtulmak istiyorum yılan zehri bit ilaçlama şirketleri Danaburnu ilaçlama servisi evde karınca var Çatı faresi ilaçlama firmaları tatarcık ile mücadele akrep neden kaçar kırkayak ilaçlama firmaları şark hamam böceği ilaçlama Ev faresinden kurtulmak istiyorum Kanguru faresi ilaçlama Ev faresinden kurtulma yolları tırtıl ile mücadele Hamam böceği üremesi
Müşteri Yorumları
tsetse-iso
iso9001

Tahta Kurusu İlaçlaması

Tahta Kurusu İlaçlaması Erişkin tahtakurusu oval, yassı, çok ayaklı 2-5mm boyunda, pas kırmızısı rengindedir. Tahta kurusu ezilince pis kokar ve kan çıkar. Tahta kurularının erginleri hiç beslenmeden 550 gün yaşayabilirler.
Tahta kuruları kümeler halinde 200 civarında yumurtayı yapıştırarak çatlaklara bırakırlar evlerde insanın yaşadığı yatak odaları, çekyat, dolap içleri, karyola yatak kenarları, duvar delikleri,tahta aralıkları ve yatakhaneler gibi yerlere yuvalanırlar. Tahta Kuruları insanları ısırıp ağırlığının 5–6 katı kan emerler,emdiği yer şişer ve çıban gibi kızarır. Tahta Kuruları özellikle geceleri aktiftir,insana uykuda hemen hücum eder,evden eve eşya ile yayılır. Tahta Kurusu İlaçlama hizmetinde 7/24 sizlerleyiz.





SAĞLIĞIMIZA ZARARLARI

Tahta Kuruları , Pasteurella pestis, alerjik reaksiyonlar M.Leprae, Bacillus anthracis, B.Recurrentin gibi bir çok hastalık bulaştırırlar.

MÜCADELE YÖNTEMLERİ

Tahta Kuruları İle Mücadele
de Ferdi mücadele Çok zordur başarılı olmaz, profesyonel uygulayıcı gerektirir. Barındığı ve ürediği yerler dikkatlice ilaçlanırsa sorun kolayca yok edilir. Karyolaya,çekyata,dolaplara,duvarlara,koltuklara vs komple kalıcı etkili ilacı yeterli dozda atmak gereklidir.Detaylı bilgi için mühendislerimizden bilgi alabilirsiniz.

1-) Tahta Kuruları Evlerimize Nereden Bulaşır?

Tahta kurusu
evimize kedi, köpek, kuş, ve diğer hayvanlar ile birlikte gelerek orada konaklarlar. Tahtakurusu evlerimize aldığımız eşyalar ile de bulaşabilir. Tahta kuruları çok çabuk ürediği için çok kısa zamanda evimizi istila ederler.

2-) Tahta Kuruları Ne İle Beslenirler?

Tahta kuruları
kan emen haşere olduğu için üzerine konduğu konakçısından kan emerek beslenir. Tahta kuruları kendi vücutlarının 4-5 katı kadar kan emebilen hayvanlardır. Tahtakurusu şişene kadar kan emer.

3-) Tahta Kuruları İnsanda Hastalık Yapar Mı?

Tahtakurusu
insanda hastalık yapar. Çünkü üzerinden geldiği konakçısına bağlı olarak farklı hastalık yayar. Bir önceki konakçıdan emdiği kandaki hastalıklar bir sonraki konakçıyı ısırdığında ona da bulaştırır.

4-) Tahta Kurusu Zararları Nelerdir?

Tahta kurusu
insana hastalık bulaştıran bir haşere olup sürekli ısırıp kan emer. Tahta kurusunun ısırdığı yer kabarır, kızarır ve uyuz gibi kaşındırır. Yani insanı gece uyutmazlar.

5-) Tahta Kuruları Nerde Yaşarlar?

Tahta kuruları
insanların, hayvanların ve kısaca canlıların bulunduğu her ortamda , Evlerimizde yatak içlerinde, parke diplerinde, elbise ve evin çatlaklarında, bulunurlar.

Etiketler:tahta kurusu, tahta kuruları, tahta kurusu ilacı, tahta kurusu ilaçları, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurusu ilaçlaması, tahta kurusu nasıl yok edilir, tahta kurusu resmi, tahta kurusu ısırığı, tahta kurusu ısırması, tahta kurusu nedir, tahta kurusu ısırığı tedavisi, tahta kurusu ilaçlama şirketleri, tahta kurusu ilaçlama firmaları, tahta kurusu ilaçlama servisleri, tahta kurusu ilaçlama İstanbul, tahta kurusundan nasıl kurtulurum



syngenta sorex pestwest maxforce icon bayer klerat basf goliathgel
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik alınması ve kopyalanması yasaktır. Copyright Uysal GROUP